Oyun

Clash of Clans için Bedava Hesaplar

Öncelikle hemen her yaşta user’e hitap eden bu oyundan biraz bahsederek başlayalım: Clash of Clans Bedava çarlar. Aslen Finlandiya menşeli bir oyundur. Finlandiya’daki oyun yapımcıları tarafından üretilmiştir. Oyunun yapımcısı Supercell isimli firmadır. Bu firmanın aslında ne kadar büyük bir şirket olduğunu anlamak için ürettikleri bu oyunu incelemek yeterlidir. Çünkü kısa sürede bu kadar fazla ülkeden bu kadar fazla oyuncuya ulaşmak kolay değildir. Böyle bir başarıya sahip olması oyunun ne kadar iyi olduğunun kanıtı niteliğindedir.

Oyunun Dünyaya Yayılma Aşamaları

Oyunun üretim yılı 2012’dir. Bu yıllarda ilk başta üretildiği yer olan Finlandiya’da oynanmaya başlanmıştır. Bu sırada da firma oyunu incelemeye almıştır. Oyuncuların oyuna verdikleri tepkilerin ne olduğu, oyunda eksiklik var mı, herhangi bir sistem açığı var mı yok mu diye oyun mercek altın alınmıştır. Aslında bir nevi teste tabi tutulmuştur. Bu testin ardından gerekli düzenlemeler yapılarak oyun dünyaya yayılmıştır ve halen dünyanın hemen her yerinden oyuncuya ulaşmaktadır.

Oyun ilk üretildiği dönemlerde en iyi oyunlar listesine ilk 5ten girmiştir. Bu oyunun bu kadar sevilmesinin pek çok sebebi vardır. Öncelikle oyunun iyi tasarlanmış bir hikayesi olması çok sevilmesini beraberinde getirmektedir. Anlamsız gelen, iyi kurgulanmamış hikaye oyunculara bıkkınlık verebilmektedir. Çünkü bir yerden sonra oyuncuya yapay bir tat verecektir. Yapımcılar bunu dikkate alarak bu konuda oldukça iyi hazırlanmıştır. Bir diğer nokta ise hamlelerin oldukça hızlı olmasıdır. Ayrıca diğer oyunlardan farklı olarak klanlar kendi aralarında iletişim kurabilmektedir ve böylelikle anlaşarak bir grup oluşturabilmektedirler.

Clash Of Clans Bedava Çarlar

Oyunun çok sevilmesi ve herkes tarafından oynanmaya başlaması ile, oyunun ustaları haline gelen oyuncular tarafından ileri seviyelerin ne olduğu kısa sürede öğrenilmiştir. Bu nedenle de yeni başlayanlar ya da seviyeleri daha hızlı geçmek isteyenler Clash of Clans bedava çarlar konusunda araştırma yapmaya başladılar. Biz de site olarak bu arayışa bir cevap oluşturmak istedik. Çeşitli sebeplerden dolayı oyunu bırakmak zorunda kalan oyunculara ulaşıp bu oyuncuların Clash Of Clans bedava çarları nı sizlere dağıtıyoruz.

 

Güncelleme


Hesap dağıtım işlemi durdurulmuştur.

Misafir

Bu içerik ismini belirtmek istemeyen bir yazar tarafından yazılmıştır

Bir cevap yazın