Kadın

Sıcak Havalarda Giyebileceğiniz En Trend Kıyafetler

Havalar Isındığında Giyilebilecek En Trend Bayan Giyim

Havalar ısınıp mevsimler değişirken birçoğumuz gardırobumuzun karşısında dakikalarını harcar ve bir karar veremeden gardırobun başından kalkarız. İşte bu “ne giyineceğim” tasasını bir kenara bıraktıracak ve belki aklınızda olmayan kıyafetlerinizi değerlendirebileceğiniz önerilerimiz var sırada. Eğer elinizde bu tarz kıyafetler yok ise ve alışveriş yapacaksanız, listenize şimdiden alın. İşte önerilerimiz:

Açık Renk Kombinler

Açık Renk Pantolon ve Bluz Kombini
Açık Renk Pantolon ve Bluz Kombini

Açık renk pantolonlarınız ile açık renk bluzlarınızı birlikte kombinleyin. Açık gri ve beyaz kombinler bunlara en güzel örnektir. Paçası katlanmış pantolonunuzu şimdilerde spor ayakkabı ile giyinmek oldukça şık olacaktır.

Şort Kombinleri

Şort Kombinleri
Şort Kombinleri

Şort mevsimi hazır yaklaşıyorken, şortunuzu şimdilerde bir kemer, bir tişört ve deri bir ceketle kullanabileceğinizi unutmayın.

İspanyol Paça Kombinleri

Bol Paça Modası
Bol Paça Kombinleri

Geniş kesim pantolonlar, İspanyol paçalar tam bu havalara göre. Üzerine yine salaş bir tişört veya uzunca bir bluz giyinebilirsiniz. Bu şıklığı göz alıcı bir aksesuar ile taçlandırabilirsiniz.

İnce Elbise ve Bot Kombini

Elbesi ve Çizme Kombini
Elbesi ve Çizme Kombini

Elbiseleri giyinmeye başlayabiliriz. İnce elbilerinizi artık bilek hizasında botlarınızla kombinleyebilirsiniz.

Boru Paça Kombini

Boru Paça Kombinleri
Boru Paça Kombinleri

Yüksek bel paçası katlanmış boru paça pantolonlarınızı yarasa kol hırkalarınızla harika bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Bu kombinde mavi-lacivert-kahverengi kombini çok şık duracaktır.

Penye ve Uçuş Uçuş Pantolonlar

Palazzo Pantolon
Palazzo Pantolon

Geniş, penye benzeri uçuş uçuş pantolonlar yine popüler. Onları birçok farklı ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Mesela koyu renklerde bol bir pantolonu, beyaz bir bluz, ve lacivert bir blazer ceketle harika bir şekilde bir araya getirebilirsiniz. İçerisine uzun sade bir kolye ve açık saçlarınızla büyüleyici olabilirsiniz.

 

Eğer bu yazıyı beğendiyseniz Hanımın Evi‘nde daha fazlasını okuyabilirsiniz.

Editör

Viewitch Editörü

Bir cevap yazın